Правила ресурсу
Правила

Правила ресурсу

Мета правил - визначити межі, дотримання яких необхідне для використання форуму та інших інтерактивних ресурсів сайту www.nc.gov.ua. Правила сформульовані з урахуванням накопиченого досвіду роботи і законодавства України.

Загальні положення:

 1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
 2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання.
 3. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.
 4. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.nc.gov.ua.
 5. Посилання (гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.
 6. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідність з українським та міжнародним законодавством про авторське право та суміжні права.
 7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст коментарів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.
 8. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів. Copyright © 2010-2010, Національний центр підтримки електронного урядування. Всі права захищені.

Користування ресурсом:

 1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою www.nc.gov.ua.
 2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен.

Інтерактивні ресурси сайту:

 1. Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками щодо теми, заданої в темі ресурсу.
 2. Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками на тему повідомлення, опублікованого іншими користувачами.
 3. Модератор має право переносити повідомлення в інший розділ, якщо на його думку, вони відносяться до іншої тематики.
 4. Не забороняються, але й не вітаються повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики.

На сайті заборонені:

 1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.
 2. Прямі та непрямі образи кого-небудь, зокрема, політиків, чиновників, адміністраторів ресурсу, користувачів ресурсу, у тому числі за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.
 3. Нецензурні вирази, висловлювання порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
 4. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.
 5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
 6. Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
 7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Модерування:

 1. Інтерактивні ресурси (форуми і т.д.) є постмодерованими, тобто модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.
 2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.
 3. Кожен користувач так само може поскаржитися на повідомлення. При наборі певної кількості скарг, повідомлення буде прихований для подальшого перегляду модератором.
 4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати в службу технічної підтримки, що вказана у контактах сайту.

Підсумкові положення:

 1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни до цих правил. У цьому випадку на сайті буде опубліковано відповідне повідомлення про зміни.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
 3. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
 4. Відповідальність за повідомлення на сайті несе учасник, який їх розмістив.